TÖÖHARJUMUSE ESIMESED SAMMUD

Käesoleval poolaastal juhib RuaCrew projekti "TÖÖHARJUMUSE ESIMESED SAMMUD", mida rahastavad Hasartmängumaksu Nõukogu, Tallinna Ettevõtlusamet ning Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet.
Koostööpartneriteks on Eesti Töötukassa, Vene Teater ja Tallinna Laste Turvakeskus.

Projekti eesmärgiks on pakkuda riskikäitumisega (sõltuvus-ja käitumishäired) noorele (vanuses 15+) võimalus omandada esimene töökogemus ning - harjutus turvalisemas ja toetavamas keskkonnas, julgustamaks pikemas perspektiivis noore iseseisvumist ning elus hakkamasaamist.

Protsess imiteerib töölesaamise ja töötegemise protsessi (CV kirjutamine, tööintervjuu, lepingu allkirjastamine, pangakonto avamine, suhtlemine kolleegidega jne), kus noort toetab nii tugiisik kui võrgustik, aitamaks omandada töökogemus väiksema stressifaktoriga.

Esimeses etapis läbivad noored Argo Bachfeldt´i (Töötukassa) juhendamisel 6-tunnise interaktiivse kursuse (tööintervjuu-simulatsioon, treening; CV-ja videoCV koostamine; töö defineerimine tänapäevases kontekstis (peale klassikalise töö võib olla tööks ka blogimine, youtuuberdamine, investeeringud) jne.

Peale ettevalmistust alustatakse esimeste tööharjutussammudega koostööpartneri juures, kelleks on Vene TeaterVõimalikud tegevused ja tööülesanded: dekoratsioonide paigaldamine, monteerimine (assistent); puutöö; saalikoha näitaja, töö garderoobis.

Projektijuht: Annegrete Johanson, annegrete@ruacrew.ee 

Eelmine
Uus hooaeg!
Järgmine
Vaimse tervise kuu töötoad

Sellel postitusel on 1 vastus

aKDkonSMs
VRuojUnqOvBsX
8. oktoober 2019
Email again: