2024. aasta maikuus toimub Eestis suur rahvusvaheline taastava õiguse konverents, mille üheks korraldajaks on ka RuaCrew.

2024. aasta alguses alustas RuaCrew meeskond taastava õiguse teenuse osutamisega, mida on võimalik enda asutusse või kogukonda konfliktide ennetamiseks või lahendamiseks tellida.

Kui soovid enda asutusse 2024. aastal sisekoolitust tellida, võta ühendust info@ruacrew.eeTAASTAV ÕIGUSMTÜ RuaCrew on loodud 2009. aastal, eesmärgiga ennetada sotsiaalseid probleeme ja õigusrikkumisi noorte seas ning aidata nende lahendamisele kaasa.


 


NOORTE KAASAMINE RISKIKÄITUMISE TEEMAL


Viimased uudised

Avatud koolitus "Taastav klassiruum"

Kutsume Sind 13.-14. märtsil 2024 taastava klassiruumi praktilisele koolitusele Tallinnas. 2-päevasel koolitusel tutvustatakse taastavaid praktikaid, mille kaudu luua koolis turvalist õhkkonda, ennetada ja lahendada konflikte.

Taastavad praktikad on kasutamiseks nii õpetajale, tugispetsialistile kui ka koolijuhile suheldes õpilaste, lapsevanemate ja/või kolleegidega. 

Koolituse maht: 16 akadeemilist tundi.

Sihtgrupp: koolitöötajad (õpetajad, tugispetsialistid jt).

2-päevase koolituse hind on 210 eurot, kui ühest koolist osaleb 2 või enam inimest, on osaleja hind 195 eurot. Hind sisaldab kahte kohvipausi ja vajaduste kaarte.

Koolitajad: Annegrete Johanson, Kadri Ann Salla

Registreerumine: info@ruacrew.ee


Jälgi meie tegemisi Facebookis!